WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW

ekspert Cito podpowiada

Telefon: +48 508 589 589

Wypożyczalnia samochodów

Cito to mogąca się pochwalić bardzo bogatym doświadczeniem, doceniona przez wielu zadowolonych klientów w Szczecinie wypożyczalnia samochodów.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek utrudnień, takich jak np. kolizja, bądź awaria, niezależnie od tego, czy miejscem zdarzenia jest Szczecin, czy inne miejsce, natychmiast udostępniamy klientom auto zastępcze, a także zadbamy o załatwienie wszystkich formalności.

Wypożyczalnia samochodów Cito Szczecin oferuje:

Wypożyczalnia samochodów Cito Szczecin – proces wynajmu.

1. Sprawdzenie dostępności i rezerwacja samochodu

Nasz pracownik potwierdza dostępność samochodu i dokonuje rezerwacji wybranego auta. Do momentu potwierdzenia rezerwacji przez pracownika wypożyczalni rezerwacja jest rezerwacją wstępną i nie gwarantuje wynajmu samochodu.

2. Odbiór samochodu

Wynajęty samochód można odebrać w biurze wypożyczalni, lub po wcześniejszym ustaleniu innego adresu, we wskazanym przez wynajmującego miejscu np na lotnisku, dworcu PKP lub PKS. Podczas odbioru samochodu podpisana zostaje umowa wynajmu oraz protokół zdawczo-odbiorczy opisujący dokładny stan samochodu (min. dodatkowe wyposażenie, rysy, stan paliwa, przebieg). Podczas odbioru samochodu należy okazać dwa dokumenty ze zdjęciem: prawo jazdy ważne na terenie Polski oraz dowód osobisty (ID) lub paszport. Płatność za najem auta oraz kaucja są pobierane z góry. Wszystkie formalności zajmują około 15 minut.

3. Użytkowanie samochodu

Podczas użytkowania samochodu jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Zapewniamy pomoc techniczną i prawną podczas całego wynajmu.

4. Zwrot samochodu

W umówionym dniu, miejscu oraz czasie pracownik Cito odbiera wynajęty samochód. Podczas odbioru Klient wraz z pracownikiem Cito sprawdzają stan samochodu i zapisują jego stan na protokole zdawczo-odbiorczym.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania bądź potrzebują naszej porady – bardzo prosimy o kontakt.