WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW

ekspert Cito podpowiada

Telefon: +48 508 589 589

Auto zastępcze z OC sprawcy

Jeżeli posiadany przez Państwa samochód, którym poruszają się na co dzień (prywatnie lub do prowadzenia działalności gospodarczej), uległ wypadkowi z nie Państwa winy, należy się Państwu auto zastępcze.

Firma Cito oferuje wynajem samochodu zastępczego bezgotówkowo w Szczecinie. Otrzymają Państwo pojazd zastępczy na technologiczny okres naprawy lub do momentu wypłacenia odszkodowania w przypadku szkody całkowitej. Koszty najmu biuro Cito odzyska od ubezpieczyciela, z oc sprawcy kolizji lub wypadku.

Możliwość wypożyczenia samochodu zastępczego z OC sprawcy jest gwarantowana w myśl nowej uchwały z dnia 17 listopada 2011. Po wypełnieniu odpowiednich dokumentów, nasza firma zwraca się w Państwa imieniu do Ubezpieczyciela sprawcy kolizji/wypadku o zwrot poniesionych kosztów w Naszej wypożyczalni samochodów. Tym samym oszczędzają Państwo czas, nie angażują swoich środków oraz unikają konieczności kontaktu z ubezpieczycielem sprawcy.

UWAGA: Towarzystwa ubezpieczeniowe by uniknąć dodatkowych kosztów wprowadzają klientów w błąd, wmawiając im, że auto zastępcze się im nie należy. Zgodnie z w/w uchwałą mają Państwo prawo do skorzystania z samochodu zastępczego. Należy również pamiętać, że to Państwo decydują, z której wypożyczalni samochodów chcą skorzystać. Nie ma obowiązku korzystania z wypożyczalni, proponowanej przez ubezpieczyciela!

Wynajem samochodu zastępczego w Szczecinie – By dowiedzieć się więcej zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

Artykuły opisujące wynajem samochodu zastępczego z OC sprawcy: