WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW

ekspert Cito podpowiada

Telefon: +48 508 589 589

Wynajem długoterminowy

Przedsiębiorstwa posługujące się parkiem samochodowym są zmuszone poświęcać wiele środków i angażować wielu pracowników do administrowania własną, często bardzo rozbudowaną flotą. Sposobem na minimalizację tych kosztów w firmie jest długoterminowy wynajem samochodów. Wypożyczalnia samochodów Cito Szczecin kieruje usługę wynajmu dłogoterminowego przede wszystkim do Firm traktujących samochody jako narzędzie pracy podlegające okresowej wymianie, ale również do klientów indywidualnych, chcących uniknąć konieczności zakupu samochodu.

Długoterminowy wynajem samochodów pozwala oszczędzać środki finansowe, jakimi dysponuje Klient. Dzięki temu środki finansowe Klienta mogą być przeznaczone na inwestycje w główne gałęzie działalności jego firmy, stwarzając możliwość osiągnięcia dodatkowych zysków. Niskie opłaty inicjalne, rozłożone w czasie koszty – w przeciwieństwie do jednorazowych dużych wydatków związanych z zakupem – wypożyczalnia samochodów korzystnie wpływa na zachowanie płynności finansowej. Natomiast problemy związane z utrzymaniem samochodów w firmie zostaną powierzone specjalistom.

Korzyści finansowe:

  • brak początkowego zaangażowania własnego kapitału,
  • nienaruszanie zdolności kredytowych Klienta,
  • możliwość precyzyjnej kalkulacji wydatków i budżetu Klienta w czasie (budżetowanie), oraz ich liniowy charakter (brak kumulacji wydatków związanych z opłatą wstępną do umowy czy też corocznym kosztem zakupu polis ubezpieczeniowych),
  • wszystkie opłaty ujęte są w fakturach Vat – gwarancja niezmienności (raty),
  • możliwość zaliczania opłat za wynajem aut w koszty uzyskania przychodu,
  • precyzyjna kontrola kosztów ponoszonych na paliwo = optymalizacja kosztów utrzymania firmowej floty samochodowej,
  • niższe ceny pojazdów i wszelkich usług związanych z ich eksploatacją.

Szczecin jest miastem, w którym mieści się nasza siedziba, jednak oferta wynajmu samochodów skierowana jest do klientów w całej Polsce.

Wypożyczalnia samochodów Cito Szczecin oferuje również krótkoterminowy wynajem samochodów.