WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW

ekspert Cito podpowiada

Telefon: +48 508 589 589

Wynajem krótkoterminowy

Wypożyczalnia samochodów Cito Szczecin oferuje krótkoterminowy wynajem aut. W Szczecinie to kolejny po dochodzeniu odszkodowań rodzaj działalności, ważny dla naszej firmy i naszych Klientów.

Jako wypożyczalnia samochodów oferujemy pojazdy:

  • osobowe,
  • ciężarowo-osobowe,
  • ciężarowe,
  • busy.

Szczecin jest miastem, w którym zlokalizowane jest nasza wypożyczalnia samochodów. Jednak na Państwa życzenie chętnie podstawimy nasz pojazd w dowolne miejsce w Polsce, wskazane przez Was. Pojazd podstawi nasz konsultant, pozostając w kontakcie z Państwem by w razie potrzeby móc służyć Państwu pomocą.

Proponujemy wyłącznie wynajem aut w 100 procentach sprawnych, regularnie serwisowanych. Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w poduszki powietrzne, ABS oraz klimatyzacje, aby zapewnić najwyższy komfort i bezpieczeństwo naszym Klientom w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Oprócz krótkoterminowego (1 – 30 dni) wynajmu aut, nasza wypożyczalnia samochodów Cito prowadzi również wynajem długoterminowy, na bardzo preferencyjnych warunkach.

Jak wygląda wynajem auta w naszej wypożyczalni samochodów.

1. Sprawdzenie dostępności i rezerwacja samochodu

Nasz pracownik potwierdza dostępność samochodu i dokonuje rezerwacji wybranego auta. Do momentu potwierdzenia rezerwacji przez pracownika wypożyczalni rezerwacja jest rezerwacją wstępną i nie gwarantuje wynajmu samochodu.

2. Odbiór samochodu

Wynajęty samochód można odebrać w biurze wypożyczalni, lub po wcześniejszym ustaleniu innego adresu, we wskazanym przez wynajmującego miejscu np na lotnisku, dworcu PKP lub PKS. Podczas odbioru samochodu podpisana zostaje umowa wynajmu oraz protokół zdawczo-odbiorczy opisujący dokładny stan samochodu (min. dodatkowe wyposażenie, rysy, stan paliwa, przebieg). Podczas odbioru samochodu należy okazać dwa dokumenty ze zdjęciem: prawo jazdy ważne na terenie Polski oraz dowód osobisty (ID) lub paszport. Płatność za najem auta oraz kaucja są pobierane z góry. Wszystkie formalności zajmują około 15 minut.

3. Użytkowanie samochodu

Podczas użytkowania samochodu jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Zapewniamy pomoc techniczną i prawną podczas całego wynajmu.

4. Zwrot samochodu

W umówionym dniu, miejscu oraz czasie pracownik Cito odbiera wynajęty samochód. Podczas odbioru Klient wraz z pracownikiem Cito sprawdzają stan samochodu i zapisują jego stan na protokole zdawczo-odbiorczym.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania bądź potrzebują naszej porady – bardzo prosimy o kontakt.